אפליקציית החתונות המתקדמת בישראל

אפליקציית               מבית 

האפליקציה נותנת מענה להפקת חתונה מקצה לקצה תוך מתן מגוון כלים טכנולוגיים המייעלים את התהליך והופכים אותו לנוח וחוויתי.

Wedit מאפשרת לזוגות שימוש בכל הפונקציות שהם צריכים, לפי נקודות הזמן בתהליך התכנון לאורך הפקת החתונה.

השותפים לדרך

הפי וודינג היא חברה לארגון חתונות שכל תכליתה היא לתכנן, יחד אתכם, את החתונה שעליה אתם חולמים;

מא' עד ת', מגן האירועים ועד הדברים הכי הכי קטנים, והכל תפור למידותיכם ובהתאם לרצונכם.

שוק החתונות רווי ספקים ומחירים שונים, ומהר מאוד תרגישו אבודים בתוך ים האפשרויות המבלבל נורא. אתם חייבים רב חובל שינווט אתכם בשלווה וברוגע לעבר חוף מבטחים. ואיך תוודאו שקיבלתם את המחיר הכי טוב? או איך תדעו איזה סעיפים חייבים להיכנס לחוזה ועל מה אפשר לוותר? טוב שיהיה אתכם בולדוזר שמכיר את עולם המשא ומתן הסבוך של עסק החתונות. ומה עם כל המתיחות, והלחץ שההתעסקות הזו מביאה? אין כמו גורם שיודע להכיל ולאזן בין הרצונות שלך ושלו ושל ההורים, ושל הדודה ושל הסבתא. 

בדיוק בשביל הקמנו את הפי וודינג – גם קברניטים, גם בולדוזרים וגם פסיכולוגים, או בקיצור - מומחים לחתונות.

השותפים לדרך שמו לעצמם למטרה לשנות את חוקי המשחק ולהטיב עם קהילת הצעירים בישראל.

אחרי שננטרל את כל הלחץ, כאבי הראש והמתיחות שנוצרים בדר"כ בתהליך ארגון החתונה, אתם תוכלו פשוט ליהנות מהדרך, ולעבור את תקופת האירוסין וארגון החתונה בפרט, כחוויה כיפית, נעימה ושמחה.

כי חתונה שמחה מתחילה בזוג שמח!

"הקבוצה" – קבוצת הברים של הדיזי פרישדון, המזג ועוד.

 

קבוצה חיי לילה תל אביבית ותיקה שפועלת כבר למעלה מעשר שנים, ומפעילה 7 מקומות בילוי ברחבי העיר.

הקבוצה עשתה מהפכה חברתית קטנה בהרגלי השתייה בעיר, והקימה שורת ברים שכונתיים של מסלולי שתייה ללא הגבלה (ברים של "צמידים").

אותה חשיבה "מחוץ לקופסה" הולידה גם אירועי קונספט מקוריים ויחודיים כמו סופ"ש PURIMAGINE שהגדיר מחדש את חגיגות פורים בעיר ואת המונח "לשתות עדלאידע" ועוד היסטוריה ארוכה של מסיבות ואירועים שונים וגם העתיד נראה די שמח ...

התאחדות הסטודנטים הארצית

 

ההתאחדות, כארגון הסטודנטים הלאומי, הינה מוקד הפעילות לייצוג הסטודנט הישראלי ובית לאגודות ולקהילות הסטודנטים שפועלות ברחבי הקמפוסים במכללות ובאוניברסיטאות ברחבי הארץ.  תפקיד ההתאחדות היא להעצים את מעמד הסטודנט בישראל והיא עושה זאת דרך מגוון רחב של פעילויות, כולל הקמה וייסוד של גופים המתמחים בשינוי מציאות דרך עשייה מקצועית ועמוקה שנוגעת בלב העשייה הציבורית ומקדמת כל יום את המקום והכוח של הסטודנטים, אנשי המחר. 

מתוך תפיסה זו החלטנו להקים את האפי וודינג ולקחת את המציאות לידיים שלנו, הסטודנטים והצעירים בישראל.

בתוך הג'ונגל הזה שנקרא שוק החתונות, אנו מאמינים שליווי צמוד יחסוך לסטודנטים תואר נוסף ומיותר בניהול ובהפקת חתונות. באמצעות האפי וודינג ניצור ביחד כוח משמעותי ואחראי ונוביל לשינוי אמיתי עבור אנשי המחר.

בליס הפקות

חברת הפקה שפועלת מזה 20 שנה ומתמחה בהפקת אירועים בארץ ובחו"ל.

העומדים מאחורי החברה הם תומר זילברשטיין ועינת הולנדר המבטיחים הפקת אירוע בחוויה אחרת, המלווה את הלקוחות באופן אישי ומקיף תוך כדי התייחסות לכל הפרטים קטנים כגדולים.

© כל הזכויות שמורות ל-Wedit | בן יהודה 215 תל אביב | info@wedit.co.il