מיתוג חתונה- החותמת האישית שלכם

 

מיתוג חתונה נועד לייצר מעטפת שלמה של קונספט אחיד סביב החתונה בהתאם לסוג האירוע, מיקומו וכמובן הנושאים הקרובים לליבכם.

המיתוג משלים את עיצוב האירוע, תומך בו ומייצר אירוע חד פעמי שייחודי רק לכם.

באמצעות מיתוג נכון אפשר ולהטביע את החותם האישי שלכם בפרטים הקטנים ולבדל את החתונה שלכם מחתונות אחרות שנראות בדיוק אותו דבר.

 

ראיינו את נגה רותם, בעלת חברת המיתוג LOVELY, כדי שתענה לנו על שאלות חשובות ותעשה לנו סדר בכל מה שקשור למיתוג חתונה.

 

 

נגה רותם ידעה תמיד שהיא תהיה מעצבת. היא מעידה כי העיצוב היה תמיד חלק ממנה ואמנות היא חלק גדול מהחיים שלה.

כבר מגיל 14 בתיכון למדה עיצוב גרפי ועשתה בגרות 5 יחידות בעיצוב גרפי. אחרי הצבא לא הייתה לה התלבטות בנושא והלכה ללמוד את התחום באופן מקצועי. 

אז מה הוביל אותך לתחום החתונות?

"עבדתי במשרה מלאה שהייתה קשורה לתחום הפרסום און ליין והייתה לי מאוד חסרה התקשורת עם האנשים, לעצב בשבילם ולא לחברות גדולות. היה חסר לי הפן האישי שבמקצוע, להיות מחוברת ללקוחות שלי. אני בנאדם מאוד רומנטי אז כיף לי לשמוע על סיפורי ההכרות של הזוגות שלי ועל ארגוני החתונה שלהם. אני קמה כל בוקר בכיף לעבודה ועושה משהו שאני אוהבת. זו הסיבה העיקרית שהקמתי את לאבלי"

 

נגה מציינת  כי כיום יש 2 אופציות עיקריות לזוגות שרוצים לעצב הזמנה לחתונה שלהם:

1. פניה לבית דפוס ובחירה של עיצוב מקטלוג מלא בהזמנות שראיתם כבר אצל הבת של השכן / על המקרר של אחיך / החבר מהצבא וכו'

2. פניה למעצב גרפי שיעצב לכם הזמנה אך יגבה מכם מאות שקלים עבור העבודה שלו ולאחר מכן תצטרכו לחפש בית דפוס בעצמכם כדי להדפיס את ההזמנות.

 

"לאבלי הוקמה מתוך הבנה שיש צורך לייעל את התהליך ואין סיבה שהזוגות לא יקבלו עיצוב טוב, ברמה גבוהה, בקלות ובמהירות.

דרך האתר תהליך המיתוג הוא קל ונוח - הכל נמצא באתר אחד, בצורה מסודרת ומה שנותר הוא רק לבחור. הפריטים מגיעים תוך 10 ימים מודפסים ומוכנים באיכות גבוהה."

"היום כל החתונות נראות בגדול אותו הדבר, מיתוג הוא פתרון פשוט וקל לבדל את החתונה שלהם מחתונות אחרות ולהכניס את הפן האישי ואת הייחודיות של הזוג לחתונה. פרטים קטנים שעושים את ההבדל - אם זה פתקי הושבה, מספרי שולחן, מדבקות על הכוסות וכו'. זה לא משהו בשמיים, העלויות לא גבוהות, בטח בחתונה שכל דבר עולה המון כסף - זה מאפשר להכניס משהו אישי במחיר שהוא באמת סימלי ועושה את ההבדל.

 

כמה זמן מראש צריך להתכונן ולסגור עם חברת מיתוג? 

"בדר"כ את ההזמנות שולחים חודשיים לפני החתונה, הייתי ממליצה לעשות את המיתוג 3 חודשים לפני כשיודעים שכל הפרטים סגורים, מתי החופה נערכת ושאין שינויים."

 

יש עכשיו טרנד חדש של כלות שעושות הכל בעצמן (DIY). מה היתרונות של עבודה עם חברת מיתוג מאשר לעשות את הכל בעצמך?

"אני לא חושבת שזה סותר. אפשר לקחת מעצב מקצועי כדי שיהיה בסיס עיצובי טוב ועליו להוסיף משהו. למשל אפשר להזמין הזמנה מעוצבת ואח״כ להוסיף לבד דגלונים בעבודת יד למשל או להזמין מספרי שולחן מעוצבים אבל לצבוע לבד מסגרות ישנות ולהכניס את המספרי שולחן לתוכם. כלומר, זה לא סותר אחד את השני, אפשר לשלב את זה ביחד. אני פשוט ממליצה שיהיה בסיס עיצובי מקצועי."

 

האם הלקוחות בוחרים מתוך טמפלטים או שיש להם יד חופשית?
"בנוסף להזמנה בעיצוב ייחודי שניתן להזמין מלאבלי, לאבלי מציעה מגוון טמפלטים מוכנים. זה פתרון קל ונוח לזוגות שלא מגיעים מעולם העיצוב או לא יודעים בדיוק מה הם רוצים. לאבלי מציעה 50 חבילות מיתוג בסגנונות שונים כדי שכל זוג יוכל לבחור את העיצוב שמתאים לו. כל חבילה כוללת: הזמנות, מספרי שולחן, פתקי הושבה, כרטיסי תודה ומדבקות בעיצוב תואם - כל מה שצריך בעצם כדי למתג את החתונה ולהכניס את החותם האישי של הזוג בחתונה שלו. בכמה לחיצות כפתור הזוג יכול למתג את כל החתונה שלו, כל מה שהוא צריך זה רק לבחור. כל הפריטים מגיעים מוכנים ומודפסים באיכות גבוהה עם משלוח עד הבית."

 

 
איזה טרנדים הכי בולטים לדעתך עכשיו? מה אנשים בעיקר רוצים/מבקשים?
"הרבה זוגות רוצים לתת נגיעה אישית ולהבדיל את החתונה שלהם משל האחרים והרבה זוגות עושים את זה באמצעות העיצוב.
זו אופציה כל כך פשוטה להכניס משהו מהאופי שלהם לתוך האירוע ואפשר לעשות את זה בנגיעות קטנות.
למשל, מדבקה חמודה עם השם שלהם ותאריך החתונה על הכוסות בבר או פתק תודה עם השמות של הזוג שמצורף למתנה לאורחים."

מהניסיון שלך- מה  הטיפ שלך לזוגות מתחתנים?
"לעשות הכל בכיף ובנחת. בסופו של דבר האירוע נועד לשמח אותם ולחגוג עם כל הקרובים שלהם. לקחת את זה בקלות ולהינות מכל התהליך והדרך כי סה"כ זה משהו שהזוג עושה ביחד- צריך לראות את זה כפרויקט משותף ולקחת את זה בכיף."באהבה,
צוות
Wedit

 

 

© כל הזכויות שמורות ל-Wedit | בן יהודה 215 תל אביב | info@wedit.co.il