מתנות קטנות

אם פעם היה נהוג להודות לאורחים ב"תודה שבאתם" בלבד, היום זוגות רבים משקיעים מחשבה במתנה ייחודית שתוקיר תודה ובעיקר תשאיר לאורחים מזכרת מערב בלתי נשכח.

אז מלבד אוכל טוב, אווירה מחשמלת ומוזיקה טובה יש צ'ופרים נוספים שאפשר לפנק בהם את האורחים שלכם. החל ממגנטים ועד מתנות ממותגות- קיבצנו עבורכם את האופציות הטובות ביותר שכדאי לכם לקחת בחשבון.

 

 

 

מארזי חתן כלה
מארזים קטנים מנייר, קרטון או אפילו מתכת שיכולים להכיל בתוכם כל מה שעולה לכם לראש. לרוב הם ממולאים בכל טוב, מתוקים, סוכריות ושוקולדים אך יש גם זוגות שממלאים המארזים במתנות קטנות נוספות.

צ'ייסרים ואלכוהול
צ'ייסרים ממותגים, בקבוקני אלכוהול קטנים ואפילו בקבוקים יוקרתיים גדולים - כל אלה יזכירו לאורחים שלכם איך הם איבדו את הראש בערב הבלתי נשכח שהכנתם להם.

כפכפים, צעיפים, כיפות, חולצות
​כחלק ממיתוג האירוע ישנם זוגות המוצאים לנכון לצ'פר את האורחים בביגוד והנעלה תואמים. החל מצעיפים ושכמיות בחורף, כפכפים נוחים בקיץ ואפילו כיפות וחולצות שישארו למזכרת בארון לתמיד.

עציצים

תוכלו לשלוח הביתה את האורחים שלכם עם עציצי פרחים או צמחי תבלין, בתוך שקית עשוית נייר, כלי מיוחד או אגרטל מהודר.  באמצעות המתנה הזו אפשר להעביר מסר של אהבה (עם עץ האהבה) שפע (עם עץ השפע), אושר עם (עץ האושר), בריאות עם (צמח הבריאות) ומזל וברכה (עם עץ המזל)

מגנטים

 

בשנים האחרונות הפכו המגנטים להיות המתנה הנפוצה ביותר באירועים. אורחים אוהבים להצטלם ולקבל מזכרת מצולמת אישית שלהם בעת החתונה. למרות השכיחות הגבוהה של המגנטים בחתונות- היא האהובה ביותר על ידי כולם (המקררים של כולנו לא משקרים)

 

מתנות חברתיות
ארגונים חברתיים רבים מעסיקים אומנים בעלי צרכים מיוחדים, אשר אינם מסוגלים להיקלט בשוק העבודה החופשי. זוגות רבים בוחרים לנתב את התקציב למתנות אורחים למען מטרה טובה ומבורכת. המתנות הן מגוונות ונעשות באהבה רבהבאהבה,
צוות
Wedit

 

 

© כל הזכויות שמורות ל-Wedit | בן יהודה 215 תל אביב | info@wedit.co.il