אהבה בצבעים

לצבעים המקיפים אותנו יש השפעה רבה על מצב הרוח שלנו, על האופן בו אנו חווים את העולם ואפילו על הבחירות שלנו. על כן, כאשר אנו בוחרים את הצבע הדומיננטי שיאפיין את החתונה שלנו, עלינו להיות זהירים מחד, וזורמים מאידך

כל חתונה כמעט, מלווה באיזה קונספט שנקבע על ידי בני הזוג מראש, והנושא שנבחר מוביל את האורחים בין אבני הדרך של האירוע כחוט השני. כאשר בוחרים לחבר בין צבע לאופיו של אירוע, יש לשים לב למספר נקודות משמעותיות.

הראשונה שבהן, היא – איך לא- איזון. גם אם החלטתם שהצבע האהוב עליכם ישלוט באירוע, זכרו לשלב גם גוונים, המרככים את הדומיננטיות שלו. שנית, מומלץ להסתפק בארבעה גוונים מקסימום, כדי שלא תיווצר תחושה של צבעוניות יתר, וכדי שלא לאבד מן האפקט שקיוויתם ליצור ממילא על ידי הצבע המרכזי.

 

כיצד לבחור את פלטת הצבעים הנכונה והמאוזנת?

העצה הטובה ביותר בכל הנוגע לבחירת צבע דומיננטי באירוע שלכם היא התחשבות בלוקיישן. לעתים אנו בוחרים את המיקום בשל הצבעוניות האהובה עליכם, וכך למעשה "נפתרת" בעיית ההתאמה מראש, אך לעתים אנו מעצבים את המיקום כך שיתאים לצרכינו.

על כן, יש לזרום עם התפאורה הטבעית של המקום, המכתיבה גם את אופיו. כל ניסיון להתנגד לנתונים הבסיסיים של המקום ייצור צרימה ויפגום בהרמוניה.  

אם אין לכם איזה צבע מועדף, ניתן לשקול צבעים המתכתבים עם עונת השנה בה מתקיימת החתונה. 

מזג אוויר, בדומה לצבעים, קובע במידה רבה את מצב הרוח, לכן, נעדיף למתן מעט את הצבעים הלוהטים של הקיץ עם צבעים קרירים יותר, ונחמם את החורף בצבעים חמים.

צבעים הם לא רק אפקט, אך הם בהחלט מייצרים אווירה ועל כן ניתן להשתמש בהם ליצירתה. אם בחרתם לאפיין את החתונה שלכם בנופך דרמטי או אלגנטי, הרי שתבחרו בצבעים מאופקים. אם החלטתם על חתונה שהיא כולה מסיבה קופצנית, ברור שפלטת הצבעים תטה יותר לכיוון הצבעים החמים

לפניכם סיכום כללי הברזל של בחירת הצבעוניות של האירוע שלכם:

ככלל, מומלץ שפלטת הצבעים שלכם תכלול צבע בהיר שייצור ניגוד לצבע הדומיננטי.

אם נבחר צבע מועדף, יש להקפיד שלא לרכז אותו במסה גדולה אלא לפזר אותו כנושא בעיצוב הכללי של האירוע, כמו בדש חליפת החתן או בעוגה. בחרו ארבעה גוונים מקסימום כדי לא ליצור עומס ויזואלי.באהבה,
צוות
Wedit

 

 

© כל הזכויות שמורות ל-Wedit | בן יהודה 215 תל אביב | info@wedit.co.il