נעים להכיר! אפליקציית Wedit

אפליקציית               מבית 

רגע, לפני הכל בואו נכיר קצת;

The Happy Wedding Company הוקמנו במיוחד בשבילכם, בשביל לעשות לכם, לזוגות האוהבים טוב וכיף, לא רק ביום החתונה, אלא בכל המסע.

 

אז מי עוד מאחורי Happy Wedding?

הראשונים הם "הקבוצה". החבר'ה הכי חזקים בתל אביב, בעלים של שבעה ברים שאין מצב שאתם לא מכירים, בצד המקצועי נמצאים "בליס הפקות", הם כבר יותר מעשרים שנה עוסקים בעולם החתונות והם מהגדולים בתחום. בצד הטכנולוגי אפליקציית Wedit עם כל המשימות, הכלים והמידע שצריך בתכנון חתונה,
ואיך אפשר בלי
התאחדות הסטודנטית הארצית, הצד שמבטיח שכל התהליך יהיה אמין, חסכוני ושקוף.

בתהליך תכנון החתונה עולות המון שאלות, לא מבינים מאיפה להתחיל, מה עושים קודם, מהם השלבים הנכונים.

 

עם אפליקציית Wedit ועם Happy wedding יהיה הרבה יותר פשוט, הרבה יותר שמח, והרבה יותר משתלם. אתם רק צריכים לרצות שנעזור לכם בארגון ובמסע המדהים שאתם מתחילים, המסע לחיים המשותפים.

אנחנו פה אתכם, בשביל לעזור, לשמח, לתמוך, וכמובן לתת לכם את כל האמצעים כדי שתיצרו את החתונה המושלמת בשבילכם! כמו בחלומות.

ביחד נבחר את המקום המושלם, את הספקים הכי מקצועיים, שאיתם תרגישו הכי בנוח ביום הקסום שלכם, ואפילו, אם תרצו, נהיה פה בשביל לייעץ לשמלה המושלמת, לחליפה ואפילו לטבעות (יש לנו כל מה שתרצו).

את כל המסע אנחנו נעשה ביחד, בשקיפות מלאה בחברות ואכפתיות אמתית, כי אנחנו רואים בכל זוג עולם ומלואו, כל זוג מבחינתנו הוא שונה ומיוחד, ואנחנו נדאג להתאים לכם את החתונה המיוחדת שלכם במינימום כאב ראש ובמקסימום שמחה, וגם במחיר הכי משתלם.

 

חתונה שמחה מתחילה בזוג שמח.

לארגן חתונה מושלמת וליהנות מהדרך

© כל הזכויות שמורות ל-Wedit | בן יהודה 215 תל אביב | info@wedit.co.il