איך בוחרים את סגנון החתונה?

אתם מעדיפים את הקיץ או את החורף? אוהבים מקומות פתוחים או סגורים? כפריים או אורבנים?

יש כל כך הרבה אופציות, הכי חשוב שתתחברו למקום ולאנרגיות שלו.

חתונה אורבנית:

אתם מחשיבים את עצמכם עירוניים? האם אתם ובחיר לבכם אוהבים את העיר? אם כן, הרי שחתונה בסגנון אורבנית יכולה בהחלט להתאים לכם. חתונה אורבנית מייצרת אווירה צעירה, שיקית סוערת ונחשקת במרכז תל אביב או עיר גדולה.

האלמנטים העיצובים הינם מודרניים, עשויים ממתכת, מנורות פחם, קירות חשופים, שילוב אלמנטים מעץ טבעי...

חתונה קלאסית:

אם אתם מחפשים לערוך אירוע שייראה יפה, ירגיש אינטימי אפילו עם כמות משתתפים גדולה, ויספק חוויה נעימה לכל האורחים. 
חתונה קלאסית במקום משולב* היא החתונה בשבילכם (*קבלת פנים וחופה בחוץ, ארוחה ומסיבה במקום סגור). כדי להפיק חתונה קלאסית, יש לשמור בראש ובראשונה על פשטות, צבעים אחידים, ובעיקר השקעה בפרטים הקטנים, יבטיחו הצלחה.

חתונה כפרית:

אתם רוצים להפיק חתונה אחרת? מיוחדת? אישית וחגיגית? חתונה כפרית קטנה עשויה להתאים לכם מאוד. למעשה מדובר בחתונה שאינה מתקיימת באולם או גן אירועים, אלא במקום שקט, פסטורלי ומיוחד. המטרה להתרחק מהעיר, מסידורי ההושבה המוכרים לכולם, וליצור משהו אינטימי יותר, ביתי ומרגש.

הפקה בטבע:

תמיד חלמתם להתחתן בלוקיישן מיוחד? באמצע המדבר או ביער? הפקת חתונה בטבע היא הפתרון המושלם עבורכם. בחתונות מסוג זה יש יותר מקום לביטוי אישי ויצירתיות, לעצב את המקום ולייצר את האווירה מבלי להיות תלויים במתקנים שקיימים באולם או גן האירועים. הפקה בטבע מתאימה לזוגות שאוהבים לחוש את הטבע, יכולים לדמיין, לשבור מוסכמות ולצאת מהשגרה...

בחצר של ההורים:

תמיד חלמתם על חתונה צנועה? אינטימית? ביתית? חתונה בחצר של ההורים / סבתא תהיה החתונה המושלמת עבורכם.
הבית מעניק הרגשה אישית, פינה שקטה ורגועה, מקום מוכר, נעים, ורגוע. הפקת חתונה בבית פרטי דורשת חשיבה מעט שונה, יצירתיות ותעוזה... חתונה מסוג זה מתאימה לזוגות המחפשים פתרון אירוח נטול הדר ופאר עם אווירה נינוחה וקסומה.

חתונת קוקטייל:

אם חתונה קונבנציונאלית אינה האפשרות החביבה עליכם, חתונת קוקטייל עשויה להיות מתאימה עבורכם. בחתונה מסוג זה הדגש על האווירה, האלכוהול, ולא סביב ארוחת החתונה. חשוב להבהיר למוזמנים כי לא תוגש ארוחה שלמה, אלא “finger food” – מנות קטנות, אסטטיות ואלגנטיות המוגשות לאורך כל החתונה בסגנון ארוחת טעימות שלא נגמרת.

אנו מאחלים לכל הזוגות הנישאים אירוע של פעם בחיים, והמשך חיי נישואים נפלאים ומאושרים

באהבה,
צוות
Wedit

 

 

© כל הזכויות שמורות ל-Wedit | בן יהודה 215 תל אביב | info@wedit.co.il