חתונה כחול לבן

 

בישראל חתונה היא עניין גדול ובלתי נשכח לא רק עבור הכלה והחתן אלא עבור כל מי שסובב אותם. אם ברוב מדינות המערב מזמינים רק את המעגל הקרוב ביותר לאירוע מצומצם אז בישראל כמו בכל דבר אוהבים לעשות את הכל גדול יותר, רועם יותר ומורכב יותר.

הדבר המרכזי שניכר בחתונות ישראליות הוא שישראלים לא חוסכים בהוצאות ובאנרגיה כדי לכבד את האירוע הגדול בחייהם. אז מה הופך אירוע לחתונה כחול לבן?

לכבוד יום העצמאות למדינת ישראל ערכנו עבורכם מדריך מקוצר לחתונה הכי ישראלית שיש. 

 

קבלת פנים- השעה שכתובה בהזמנה היא בגדר המלצה בלבד
פקקים, ילד חולה בבית, בעיות חניה וקושי להוביל את סבתא בשבילי חצץ הם רק חלק מהתירוצים של רוב האורחים המגיעים שניה לפני החופה. לכל זוג חשוב כי כמות האורחים תהיה מקסימלית ולכן אין סיבה לדאגה אם בתחילת האירוע המקום יהיה ריק- זה רק עניין של זמן עד שכולם יופיעו (לא בזמן).

התנפלות על החתן והכלה רגע אחרי שבירת הכוס
גם בחתונה אינטימית של 100 מוזמנים וגם בחתונה בהאנגר 11 של 800 - כולם בלי יוצא מהכלל רוצים לברך את הכלה והחתן לאחר טקס החופה. בן רגע הופך מתחם החופה מקדוש לזירת אגרוף. דחיפות, התנגחויות והתפלחויות- העיקר להגיע לכלה, לתת לה חיבוק, להחמיא על השמלה והכי חשוב- להראות לה שהגענו.

 

אוכל קדימה אוכל
בין אם מדובר בהגשה לשולחן או בופה בשירות עצמי, חתונות ישראליות לא חוסכות באוכל והמון ממנו. גם במטבחים עממיים וגם במטבחי גורמה התפריט תמיד יכלול בצורה כזו או אחרת מרכיבים מהמטבח הישראלי הקלאסי.

 

מחרוזת מזרחית
גם אם תגיעו לחתונה של שני רוקיסטים מושבעים- מחרוזת מזרחית תהיה בשלב כזה או אחר. בשורה התחתונה-מוזיקה מזרחית עושה לאנשים שמח. זו מוזיקה מקפיצה, עליזה ומרקידה. מתחילים עם עומר אדם, עוברים למשה פרץ ובהמשך מעיפים את האורחים עם גרסת מועדונים של שרית חדד.
מהרגע שהמחרוזת מתחילה תוך פחות מ10 שניות הרחבה מלאה גם באורחים שהמוזיקה הזו היא לא הקאפ אוף טי שלהם.

 

לא רק יפו העתיקה- אלבום חתונה עם נוף ישראלי
יותר ויותר זוגות זונחים את סטודיו הצילום המסורתי ומעדיפים להצטלם למזכרת עם נוף ישראלי אותנטי. מצפון ועד דרום, עם נוף ירוק על שפת הכנרת או מדברי במצפה רמון- הארץ שלנו מציעה הכל מהכל ובמרחק נסיעה קצר אפשר להצטלם עם שלג בחרמון ולאחר מכן להזיע מהחום במדבר יהודה.באהבה,
צוות
Wedit

 

 

חתונה ישראלית אמיתית היא חתונה עם הרבה אנרגיות, שמחה, אוכל טוב ובעיקר נשמה.

אנו מאחלים לכל הזוגות הנישאים אירוע של פעם בחיים, והמשך חיי נישואים נפלאים ומא

מזל-טוב לכל הזוגות הנישאים ומזל-טוב למדינת ישראל!

© כל הזכויות שמורות ל-Wedit | בן יהודה 215 תל אביב | info@wedit.co.il